Oznámení o nálezu věci - peněženka s finančním obnosem

Město Milevsko vyzývá vlastníka uvedené věci, aby se ve lhůtě 3 let ode dne vyhlášení nálezu přihlásil na Městský úřad Milevsko, odbor vnitřních věcí, nám. E. Beneše 420, 399 01 Milevsko, kancelář č. 1.12

Vyjádření města k uzavírce komunikace Čs. Legií v souvislosti s rekonstrukcí povrchu vozovky

Město Milevsko obdrželo v minulém týdnu k vyjádření žádost od Jihočeského kraje o prodloužení termínu dokončení akce a s tím souvisejícím dopravním omezením z plánovaného termínu 28.5. na 15.6.

Milevské branné závody

Ve středu 27.04.2022 po dvouleté odmlce způsobené epidemií Covid se uskutečnil další ročník Milevských branných závodů. Na prvním a druhém místě se umístili žáci ZŠ Chyšky, na třetím místě žáci 1. ZŠ T.G. Masaryka Milevsko.

Dopravní situace v souvislosti s uzavírkou ulice Čs. Legií

Informace k dopravní situaci v souvislosti s uzavírkou ulice Čs. Legií z důvodu realizace akce Jihočeského kraje ,,Rekonstrukce povrchu vozovky v ulici Čs. Legií".

Informace ke svozu odpadů v ul. Čs. legií

Informace týkající se svozu směsného komunálního odpadu a bioodpadu po dobu stavebních prací v ulici Čs. legií.

Dotazník ke Strategii rozvoje města

Vážení občané města Milevska, věnujte nám několik minut Vašeho času a řekněte nám, jak se Vám v Milevsku žije a co byste chtěli případně změnit - Vaše odpovědi pomohou při navrhování nejvhodnějších opatření, která by mělo město v následujících letech realizovat, a jejichž hlavním cílem je zajistit obyvatelům Milevska kvalitní život s ohledem na Vaše potřeby.

Zubní lékaři

Nedostatek zubních lékařů je problém, který se po odchodu zkušených stomatologů velmi týká také Milevska. Město Milevsko si plně uvědomuje tuto situaci, a proto ve spolupráci s Jihočeským krajem a Poliklinikou Milevsko s.r.o. připravilo pro nově příchozího nabídku v podobě motivačního bonusu ve výši 600.000 Kč, příspěvek na úhradu nákladů spojených s bydlením ve výši 900.000 Kč (závazek na 5 let), přednostní poskytnutí městského bytu a vybavenou ordinaci.

Oznámení o nálezu věci - 3 ks klíčů na kroužku

Oznámení o nálezu věci - černá ledvinka

Finanční příspěvek na podporu rodičovství

Město Milevsko vyplácí již několik let na základě žádosti rodičů nově narozeným dětem finanční příspěvek. Dle Pravidel pro poskytnutí finančního daru na podporu rodičovství schválenými usnesením RMM č. 456/18 ze dne 17.12.2018 je příspěvek vyplácen na žádost zákonného zástupce dítěte.